Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu

Společný datový sklad

 

Společný datový sklad

Portál cestovního ruchu Libereckého kraje je nejrozsáhlejší databází informací o cestovním ruchu našeho kraje. Řada regionálních webových stránek v podstatě pořizuje totožné informace a vynakládá finanční prostředky na jejich aktualizaci. Zároveň také mnoho webových stránek měst a obcí či sdružení cestovního ruchu tyto potřebné informace neobsahuje nebo jsou neaktuální. Proto jsme se rozhodli převést všechny data, fotografie a ostatní informace do společného datového skladu s možností velmi snadného sdílení těchto dat s dalšími internetovými stránkami. Zároveň redakční systém umožňuje všem spolupracovníkům - redaktorům podílet se na aktualizaci dat.Taková spolupráce nejen povede k velmi výraznému snížení nákladů při správě jednotlivých internetových stránek, ale také k jejich vysoké aktuálnosti informací.

Spolupracovníky mohou být sdružení cestovního ruchu, města nebo obce i soukromé subjekty, které mají předmětem své činnosti služby informačních center.

Zde je k dispozici Manuál datového skladu. Pro podrobné informace o datovém skladu kontaktujte Ing. Lenku Hanzlovou, tel.: +420 7728 541 318, e-mail: spravce.ds@seznam.cz.

Partneři DS
Stránky, které čerpají data z DS:
https://www.liberecky-kraj.cz
https://www.severnicechy.info
https://www.cesky-raj.info
https://www.ceskolipsko.info
https://www.luzicke-hory.info
https://www.tanvaldsko.info
https://www.mestohejnice.cz
https://www.jablonec.com